Ders 3 – Emir nasıl açılır veya kapatılır

Hepsi bir arada işlem platformu olan FBS Trader'da işlemlere kolayca başlayabilirsiniz. Demo hesabını kullanarak uygulamada emirlerin nasıl açılacağına bakalım.

Hepsi bir arada işlem platformu olan FBS Trader'da işlemlere kolayca başlayabilirsiniz. Demo hesabını kullanarak uygulamada emirlerin nasıl açılacağına bakalım. Daha sonra, Gerçek hesaptaki emirleri de Demo hesabındaki kadar kolay açabilirsiniz! Unutmayın, Demo hesap ile paranızı riske atmadan işlem yapmayı öğrenebilirsiniz!

Demo hesabı ile işlem yapmaya başlamak için para yatırmanıza gerek yoktur - işlem yapmayı öğrenmek için sanal 10.000$'ınız olur.

Hesabınızda para olduğunda, ana ekrana gidin ve işlem yapmak istediğiniz enstrümanı seçin. Alış mı yoksa Satış mı yapmak istediğinizi seçip ilgili kutuya dokunun.

İşlem yapmak istediğiniz lot hacmini seçin. Eğer isterseniz, Zararı Durdur, Kârı Al veya Bekleyen Emir seçeneklerini de bu düğmelere dokunarak ayarlayabilirsiniz. Bu seçenekler stratejik olarak akıllı ve kârlı işlem yapmanıza yardımcı olacaktır. Gelecek derslerden birinde bu özellikler hakkında daha fazla konuşacağız.

Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra, Alış düğmesine dokunun. Emir şuan aktif!

Bir emri kapatmak veya düzenlemek için lütfen Emirler bölümüne gidin. Her emrin sağ köşesinde belli tutarda para görüntülenir. Bu para, bu emir ile tam olarak ne kadar kazandığınızı veya kaybettiğinizi gösterir. Emrin sol tarafında değişen sayı ise mevcut teklifinizdir. 

Tüm aktif emirlerin listesine göz atın, kapatmak veya düzenlemek istediğiniz emri seçin. Emrinizi düzenlemek için - emrinizin sağ köşesindeki dişli çark simgesine hafifçe tıklayın. Buradan Zararı Durdur ve Kârı Al'ı değiştirebilirsiniz.

Bir emri kapatmak için “Kapat” kelimesine dokunun. Geçerli emir ile ilgili tüm bilgileri içeren bir ekran göreceksiniz.

Eğer emri kısmen kapatmak isterseniz, “Kısmi Kapat” düğmesine dokunun ve kapatmak istediğiniz lot hacmini ayarlayın. Emri tamamen kapatmak için “Emri kapat” düğmesine dokunun.

Aktif emriniz ve kârınızla ilgili tüm gerçek zamanlı bilgileri ana ekranda da görebilirsiniz.

Unutmayın, stratejik düşünme ve emirlerinizin sürekli takip edilmesi Forexte kâr etmek için önemli olan şeylerdir.

İşlem dünyasını rahatlıkla keşfedin — FBS Trader ile kar edin.

Yerel ödeme sistemlerinizle para yatırın

Oyununuzun zirvesinde olun

Veri toplama bildirimi

FBS bu web sitesini çalıştırmak için verilerinizin kaydını tutar. “Kabul Et” düğmesine basarak, Gizlilik politikamız kabul etmiş olursunuz.

Bizi Facebook'ta takip edin

Geri arama

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

Numarayı değiştir

Talebiniz kabul edildi.

Bir yönetici sizi kısa süre içinde arayacaktır.

u telefon numarası için bir sonraki geri arama talebi
sonra olabilir

Eğer acil bir sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin
Canlı sohbet

İç hata. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz

Zaman kaybetmeyin - TDİ'nin ABD Dolarını ve kârı nasıl etkilediğini takip edin!

Tarayıcınızın eski bir sürümünü kullanıyorsunuz.

En son sürüme yükseltin ya da daha güvenli, rahat ve üretken bir yatırım deneyimi için başka bir tarayıcı deneyin.

Safari Chrome Firefox Opera